Polytron OSF 300 SC/APC 3-weg Optische Splitter

69,95 incl. btw

Uitverkocht

Artikelnummer: POL.9256050 Categorie:

Optische splitter 3-weg met SC/APC aansluitingen

De OSF 300 SC/APC optische splitter splitst een optisch ingangssignaal in 3 gelijke uitgangen. Elke aansluiting is voorzien van een SC/APC-connector. De inkomende en uitgaande optische kabels kunnen rechtstreeks op de verdeler worden aangesloten, zodat mogelijke foutbronnen en onnodige overgangen worden vermeden.

Specificaties

  • Golflengte 1310 nm / 1550 nm
  • demping 5,6 dB
  • Aansluitingen SC / APC

Ā 

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Polytron OSF 300 SC/APC 3-weg Optische Splitter” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.