Polytron OFT 4080 SC/APC 2-weg Optische Tap 40/60

44,95 incl. btw

Uitverkocht

Artikelnummer: POL.9256110 Categorie:

Asymmetrische 2 weg optische splitter van Polytron

De OFT 4060 SC/APC optische splitter splitst een optisch ingangssignaal asymmetrisch naar 2 uitgangen. Elke aansluiting is voorzien van een SC/APC-connector en de inkomende en uitgaande optische kabels kunnen rechtstreeks op de verdeler worden aangesloten, zodat mogelijke foutbronnen en onnodige overgangen worden vermeden.

  • Golflengte 1310 nm / 1550 nm
  • Demping op poort 1: 4,4 dB (koppelingsverhouding 40%)
  • Demping op poort 2: 2,6 dB (koppelingsverhouding 60%)
  • Aansluitingen SC / APC

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Polytron OFT 4080 SC/APC 2-weg Optische Tap 40/60” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.