Polytron OFI 005 SC/APC 5 mtr. Optische Indoor Kabel

12,95 incl. btw

Uitverkocht

Artikelnummer: POL.9256140 Categorie:

Fibre optic kabel

Fibre optic kabel afgemonteerd met SC/APC connectoren en een kabellengte van 5 meter. Het betreft hier een single mode kabel met een LSZH-buitenmantel.

Specificaties:

  • LSZH halogeen-vrij
  • Kabel type G657A
  • Buigradius > 30 mm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Polytron OFI 005 SC/APC 5 mtr. Optische Indoor Kabel” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.