Global Invacom OTx KIT 1550, OTx + WideBand H/V LNB

599,00 incl. btw

Uitverkocht

Artikelnummer: GI.D000453 Categorie:

OTx kit 1550 nm de nieuwe glasvezel oplossing

Global Invacom introduceert de nieuwe OTx optische omzetter. Deze omzetter is volledig compatibel met alle huidige FibreIRS-apparatuur en ontworpen voor toekomstige fiber producten van Global Invacom. De transmitter zet 1 satellietpositie met 1 DVB-T/T2 of DVB-C om naar één fiber kabel, hiermee is het mogelijk om te werken met langere kabellengtes en dat met zeer weinig verlies. Deze kit bestaat uit een wideband LNB, OTx1310 transmitter, beugel voor het bevestigen van de Otx set aan de muur of paal en een voeding. Naast de uitgebreide FTTH PON netwerken is het ook mogelijk om dit te gebruiken voor consumenten oplossingen waarbij langere lengtes noodzakelijk zijn. De kit kan aangesloten worden op een GTU quad voor aansluiting van 4 STB’s of worden aangesloten op een GTU quattro voor het aansluiten op een coax multiswitch systeem.

Paal of wandmontage

De OTx fiber transmitter wordt geleverd met een bracket waarop de OTX bevestigd kan worden aan een mast, hiermee is deze te monteren bij de schotel.

Voeding + Indicatie led

Deze transmitter dient gevoed te worden met een 20V voeding, deze voeding wordt standaard meegeleverd en heeft een f-connector aansluiting voor op de f-connector aansluiting van de OTx. Naast deze aansluiting zit een led die aangeeft of de OTx voeding krijgt of niet.

2 ingangen voor Wideband LNB

De OTx is voorzien van 3 ingangen, waarvan er 2 bedoeld zijn voor satelliet. Dit is te weinig voor een quattro LNB maar daarom heeft Global Invacom ingezet op het gebruik van een wideband LNB, met een wideband is het namelijk mogelijk om VH en VL op één coax te zetten en HH en HL ook op één coax, hierdoor zijn er bij gebruik van een wideband LNB maar 2 kabels benodigd vanaf de schotel tot aan de OTx. Hierdoor bespaar je op coaxkabel.

1 ingang voor UHF

Naast dat er met satellietsignaal gewerkt kan worden is er ook 1 ingang specifiek voor UHF, te denken aan signalen van DVB-T/T2, DVB-C of DAB+. Let wel het frequentiegebied waarin dit systeem werkt is 88 MHz – 694 MHz.

Vervanging Glasvezel LNB

Mocht er ooit een Glasvezel LNB defect gaan (te denken aan artikel 925004 van Global Invacom) dan kan dit systeem dienen als vervanging, deze artikelen zijn namelijk backwards compatible met FibreIRS, de lijn waar de Glasvezel LNB van Global Invacom zich in begeeft. De GTU’s en MDU’s ( D000187, D000188, F101589, F101588, F102029 en F102030) vallen ook in deze FibreIRS lijn en werken hierdoor met dit systeem en hoeven dus niet vervangen te worden.

Kabel

Dit systeem werkt alleen met single mode kabels net zoals de FibreIRS lijn.

Wavelength 1550 nm

Met de 1550 nm wavelength is het mogelijk om CWDM toe te passen. Deze techniek staat voor Conventional/Coarse Wavelength Division Multiplexing, wat in het Nederlands betekent golflengtemultiplexing, hiermee is het mogelijk om meerdere en verschillende wavelengths tegelijk uit te sturen op één enkele fiber kabel. De wavelengths die Global Invacom hiervoor gebruikt zijn 1310 nm en 1550 nm. Hierdoor is het mogelijk om 2 satellietposities volledig door te sturen over één optische kabel.

 

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Global Invacom OTx KIT 1550, OTx + WideBand H/V LNB” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.