Global Invacom 5.5 FC/PC LSZH OpticalFibre TWIN 100m op=op

199,00 incl. btw

Global Invacom F700407 5.5 FC/PC LSZH OpticalFibre TWIN 100m

Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad

Artikelnummer: GI.F700407 Categorie:

Global Invacom F700407 5.5 FC/PC LSZH OpticalFibre TWIN 100m

Non Metallic, Single Loose Tube, Rodent Resistant Drop Cables with E-glass, Strength Members, Suitable for internal/external duct and direct burial applications (Colour Black)
10 Year Warranty! – LSZH – ITU-T G.657a1


Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Global Invacom 5.5 FC/PC LSZH OpticalFibre TWIN 100m op=op” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.