Global Invacom 3.0-35 FC/PC Optical Fibre cable 35m

26,95 incl. btw

Global Invacom glasvezelkabel (3 mm / 35 meter)

Beschikbaarheid: Slechts 4 resterend op voorraad

Artikelnummer: GI.F700381 Categorie:

Gepantserde glasvezelkabel (3 mm / 35 meter)

Rol van 35 meter Global Invacom single-mode glasvezelkabel. Hij is 3 mm en gepantserd. Met UV-gestabiliseerde fiber in grijs PVC.

  • Lengte: 35 meter
  • Type glasvezel: G657A – LSZH
  • Crush: 3000 N
  • Opslagtemperatuur: -40 º C tot + 80 º C
  • Bedrijfstemperatuur: -15 º C tot +75 º C
  • Nominaal gewicht: 11,4 kg/km
  • Nominale buitendiameter: 2,95 mm (± 0,2)
  • Maximale trekbelasting: 500 N
  • Concussion: 4,5 Nm (5 keer)
  • Minimale buigradius: 15 mm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Global Invacom 3.0-35 FC/PC Optical Fibre cable 35m” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.