Global Invacom 3.0-30 FC/PC Optical Fibre cable 30m

22,95 incl. btw

Global Invacom F700245 3.0-30 FC/PC Optical Fibre cable 30m

Beschikbaarheid: Op voorraad

Artikelnummer: GI.F700245 Categorie:

Global Invacom F700245 3.0-30 FC/PC Optical Fibre cable 30m

3mm steel armoured single mode fibre optic cable
UV stabilised, Gray PVC Outer, G657A – LSZH 
operating temp -40ºC….+60ºC

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Global Invacom 3.0-30 FC/PC Optical Fibre cable 30m” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.