Global Invacom 3.0-25 FC/PC Optical Fibre cable 25m

20,95 incl. btw

Global Invacom glasvezelkabel (3 mm / 25 meter)

Beschikbaarheid: Op voorraad

Artikelnummer: GI.F700380 Categorie:

Gepantserde glasvezelkabel (3 mm / 25 meter)

35 meter Global Invacom single-mode glasvezelkabel (type G657A – LSZH) op haspel. De kabel is 3 mm en geisoleerd met grijs PVC. De fiber is UV-gestabiliseerd.

  • Lengte: 25 meter
  • Type glasvezel: G657A – LSZH
  • Crush: 3000 N
  • Opslagtemperatuur: -40 º C tot + 80 º C
  • Bedrijfstemperatuur: -15 º C tot +75 º C
  • Nominaal gewicht: 11,4 kg/km
  • Nominale buitendiameter: 2,95 mm (± 0,2)
  • Maximale trekbelasting: 500 N
  • Concussion: 4,5 Nm (5 keer)
  • Minimale buigradius: 15 mm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Global Invacom 3.0-25 FC/PC Optical Fibre cable 25m” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.