Global Invacom 3.0-150 FC/PC OpticalFibre cable 150m

109,00 incl. btw

Global Invacom F700330 3.0-150 FC/PC OpticalFibre cable 150m

Uitverkocht

Artikelnummer: GI.F700330 Categorie:

Global Invacom F700330 3.0-150 FC/PC OpticalFibre cable 150m

3mm steel armoured single mode fibre optic cable
UV stabilised, Gray PVC Outer, G657A – LSZH 
operating temp -40ºC….+60ºC

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Global Invacom 3.0-150 FC/PC OpticalFibre cable 150m” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.